^
Jesteś tutaj: Strona główna / 30. MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW

30. MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW

Data powstania: 2019-07-04 14:32
Data modyfikacji: 2019-07-04 14:33

Informujemy mieszkańców naszej Gminy w szczególności Rzemienia i Tuszymy, o utrudnieniach w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 985 i 986 związanych z ostatnim etapem 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren gminy Przecław. W sobotę, 6 lipca około godz. 11-12 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Mielec – Tuszyma – Wola Ociecka. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.

Trasa V etapu 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności”i Olimpijczyków – „lotny finisz” prowadzi przez centrum miasta Mielca oraz teren czterech gmin naszego powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław. Wyścig kolarski prowadzić będzie drogą relacji Padew Narodowa – Mielec oraz ulicami Mielca: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Sienkiewicza, Wojsławską, Rzochowską, Dębicką oraz drogą wojewódzką nr 985 przez Rzemień i Tuszymę i droga nr 986 w kierunku Woli Ocieckiej.
 
Około godz. 11 przewidywane jest wstrzymanie ruchu drogowego w miejscowości Rzemień i Tuszyma na drodze wojewódzkiej. Otwarcie ruchu nastąpi po przejechaniu fragmentów trasy przez wszystkich uczestników i służby zabezpieczające.
  
Uczestnicy wyścigu V etap rozpoczną w Tarnobrzegu, meta będzie znajdować się w Krośnie. Ostatni etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 182 kilometry. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać policjanci i służby porządkowe.

 

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 262 

Galeria zdjęć:


  • 30. MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI SOLIDARNOŚCI I OLIMPIJCZYKÓW


 

Pliki do pobrania:KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu