^
Jesteś tutaj: Strona główna / KGW w Tuszymie przysyła życzenia świąteczne oraz z radością informuje o podpisanej umowie z ROWES

KGW w Tuszymie przysyła życzenia świąteczne oraz z radością informuje o podpisanej umowie z ROWES

Data powstania: 2019-04-19 09:21
Data modyfikacji: 2019-04-19 09:24

Wszystkim Pracownikom Urzędu Miejskiego w Przecławiu oraz Jednostek Podległych, Zarządom i Członkom Stowarzyszeń, Kołom Gospodyń Wiejskich naszej Gminy, Radzie Miejskiej oraz Mieszkańcom Gminy Przecław składamy życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych szczerze życzy - Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie.

Z radością chcielibyśmy się podzielić dobrą informacją o podpisaniu przez KGW w Tuszymie umowy z Rzeszowskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej o wsparcie w zakresie marketingu i pomocy prawno- księgowej. Pierwszym efektem naszej współpracy jest nasz własny logotyp, który niniejszym prezentujemy. Aktualnie pracujemy nad stroną Koła na platformie społecznościowej Facebook. Wkrótce przekażemy więcej danych i nowych informacji o działalności KGW w Tuszymie.

Tekst: KGW z Tuszymy

 
Autor: 1 Redaktor
 
Ilość wyświetleń: 236 

Galeria zdjęć:


  • KGW w Tuszymie przysyła życzenia świąteczne oraz z radością informuje o podpisanej umowie z ROWES
KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu