^
Jesteś tutaj: Strona główna / KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.

KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.

Data powstania: 2019-10-08 10:55
Data modyfikacji: 2019-10-08 10:57

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu otrzymał wyniki z badania wody na obecność bakterii coli której obecność stwierdzono w szkole podstawowej w Łączkach Brzeskich. Badanie dało wynik ujemny czyli woda jest wolna od bakterii coli. Wyniki badań niezwłocznie zostały przesłane do PSSE w Mielcu. Zgodnie z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora w Mielcu z dnia 8 października 2019r. jakość wody odpowiada obowiązującym wymaganiom.

"Na podstawie analizy sprawozdań z badań próbek wody, pobranych w dniu 4 października 2019 r. na stacji uzdatniania wody oraz w stałych punktach monitoringowych, dotyczących parametrów mikrobiologicznych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu informuje, że JAKOŚĆ WODY ODPOWIADA OBOWIĄZUJĄCYM WYMAGANIOM rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. poz. 2294).

Niniejszy komunikat zmienia komunikat z dnia 25.09.2019 r. w sprawie warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu sieciowego Tuszyma dla miejscowości Łączki Brzeskie."

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 105 

Galeria zdjęć:


  • KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.
  • KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław

KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu