^
Jesteś tutaj: Strona główna / Zgłoś awarię oświetlenia ulicznego

Zgłoś awarię oświetlenia ulicznego

Data powstania: 2020-02-07 12:12
Data modyfikacji: 2020-02-07 12:15

Burmistrz Przecławia zwraca się z prośbą o reagowanie na wszelkie usterki związane z uszkodzeniem lub brakiem oświetlenia ulicznego na terenie gminy Przecław. Zgłoszeń należy dokonywać pod numerami telefonów:  17 2276723, 17 2276710 – Urząd Miejski w Przecławiu – w godzinach pracy urzędu lub bezpośrednio na Pogotowie Energetyczne – telefon 991. Całodobowo można dokonywać zgłoszeń na skrzynki e-mail: urzadmiejski@przeclaw.orggwilaszek@przeclaw.org.

W treści wiadomości lub zgłoszenia telefonicznego prosimy o szczegółowe opisanie awarii, np.: oprawa nie świeci, zaświeca się i gaśnie, ciąg lamp nie świeci lub cała miejscowość, lampy świecą się w dzień, za wcześnie wyłączają się lub za późno włączają się, itd. oraz numeru słupa. 

Jeśli nie znamy numeru słupa lub nie umiemy go odczytać można podać adres budynku, który znajduje się najbliżej lampy albo przybliżonej lokalizacji – określić ulicę, drogę, przy której jest oświetlenie, przesłać zdjęcia, które pomogą na szybką weryfikację oraz przekazanie sprawy do PGE Dystrybucja, firmy z którą gmina Przecław posiada podpisaną umowę na wykonania czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń oświetlenia drogowego na terenie gminy Przecław.

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 442 

Galeria zdjęć:


  • Zgłoś awarię oświetlenia ulicznego
KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu