^
Jesteś tutaj: Strona główna / Będzie remont Sali gimnastycznej przy SP w Przecławiu!

Będzie remont Sali gimnastycznej przy SP w Przecławiu!

Data powstania: 2020-12-08 14:29
Data modyfikacji: 2020-12-08 14:29

Cieszymy się niezmiernie, że udało się nam pozyskać środki zewnętrzne do gruntownego remontu Sali gimnastycznej, znajdującej się przy największej w Gminie Szkole Podstawowej, przy ul. Zielonej w Przecławiu. Sala gimnastyczna została oddana do użytku w 2000 r. Jej bieżący stan techniczny jest zły, wymaga modernizacji i gruntownego remontu! Jest to o tyle ważne, że obecnie z Sali korzysta 417 dzieci.

Celem projektu „Modernizacja Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Przecławiu” jest poprawa stanu technicznego budynku, w tym m. in.: modernizacja podłogi sportowej na dużej Sali, oświetlenia dużej Sali gimnastycznej, remont ścian wewnętrznych dużej Sali gimnastycznej, stałe wyposażenie Sali gimnastycznej, remont klatki schodowej oraz schodów wraz z budową podjazdu dla osób niepełnosprawnych, remont łazienek, wc, natrysków (w tym wc dla niepełnosprawnych) oraz szatni. Poza tym projekt przewiduje remont holu i wiatrołapu, korytarzy, magazynków, pomieszczenia gospodarczego,  gabinetu kultury fizycznej, jak również modernizację pomocniczej Sali gimnastycznej, remont widowni i pomieszczeń na piętrze. Poza tym planowane jest wykonanie termomodernizacji budynku wraz z wyprawa elewacyjną oraz obróbki blacharskie i wykonanie opaski wokół budynku.

Ogromna radość dla samorządu, gdyż ta inwestycja poprawi standardy kształcenia naszych dzieci, które w warunkach komfortowych będą uczestniczyć w zajęciach z wf, czy innych zajęciach sportowych. Fakt ten ma  również dla nas wymiar ekonomiczny, gdyż znacząco spadną koszty funkcjonowania tej placówki.

Koszt całkowity inwestycji to: 1 213 215,00 zł, w tym dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  w kwocie: 606 600,00 zł.

Serdeczne podziękowania składamy Wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do wsparcia naszego wniosku. Serdeczne podziękowania składamy na ręce pana Tomasza Poręby, Posła do  Parlamentu Europejskiego za wsparcie naszej inwestycji!

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 324 

Galeria zdjęć:


  • Sala gimnastyczna przy SP w Przecławiu
  • Sala gimnastyczna przy SP w Przecławiu
  • Sala gimnastyczna przy SP w PrzecławiuPytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu