^
Jesteś tutaj: Strona główna / Beneficjenci Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych w Gminie Przecław

Beneficjenci Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych w Gminie Przecław

Data powstania: 2021-09-03 10:34
Data modyfikacji: 2021-09-03 10:35

Miło nam poinformować, że po ocenie merytorycznej wniosków w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021 - 2023" rekomendację do dofinansowania uzyskały, aż trzy projekty z Gminy Przecław, a mianowicie: 

  1. Grupa Nieformalna "Twórcze Przecławianki" pod Patronatem Stowarzyszenia "Przecławski Krąg" otrzymały dotację w wysokości 4 000 zł na realizację inicjatywy pn. "ECHA PRZESZŁOŚCI - W SŁOWIE I PIEŚNI UKRYTE" 2. Koło Gospodyń Wiejskich z Przecławia na realizację inicjatywy pn. "ABY SIĘ ROZWIJAĆ ..." otrzymało dotację 7 000 zł.
  2. Podkarpacki Uniwersytet Ludowy w Tuszymie -8000,00zł na realizację zadania pn "Szkoła dla życia-Podkarpacki Uniwersytet Ludowy"

 W imieniu całego zarządu Podkarpackiego Uniwersytetu Ludowego zapraszam na warsztaty śpiewu ludowego, które będą się odbywać w OSP Tuszyma. Zajęcia w ilości 42 godziny potrwają od września do listopada 2021r w formie zajęć weekendowych, dokładne daty i godziny zostaną ustalone po zakończonej rekrutacji, która  potrwa do 20 września. Chętne osoby mogą się zgłaszać pod numer telefonu 535508372 oraz na adres mailowy podkarpacki.ul@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona. 

Serdeczne podziękowania dla Zarządu OSP Tuszyma w osobach pana Zenona Krawczyka i Ryszarda Brzozowskiego za wspieranie naszych pomysłów, udostępnianie bazy szkoleniowo-noclegowej dla naszych Uniwersytetowych beneficjentów warsztatów śpiewu. 

Koleżanki z Przecławia, wkrótce poinformują o zakresie zaplanowanych zadań w wyżej wymienionych projektach.   Na ich ręce składamy gratulacje za zaangażowanie w animację lokalnej społeczności oraz promowanie naszej Gminy poza zasięgiem powiatu mieleckiego. 

 

Serdecznie zapraszamy 

Zarząd Podkarpackiego Uniwersytetu Ludowego

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 171 

Galeria zdjęć:


  • Beneficjenci Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych w Gminie PrzecławPytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski


Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu