^
Jesteś tutaj: Strona główna / Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu – etap III

Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu – etap III

Data powstania: 2022-10-13 12:47
Data modyfikacji: 2022-10-13 12:48

Dobre wiadomości dla mieszkańców Przecławia! Burmistrz Renata Siembab podpisała przy kontrasygnacie Skarbnik Krystyny Kotuli umowy na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu".

Część 1 „Wykonanie ciągu pieszo-jezdnego” realizowana jest przez Zakład Gospodarki komunalnej Sp. z o.o. w Przecławiu. Koszt realizacji zadania to 178 350,00 zł brutto.

Część 2  „Dostawa i montaż elementów małej architektury” obejmuje dostawę i montaż 23 szt. ławek z betonu architektonicznego, 11 szt. koszy z betonu architektonicznego, 3 szt. ławostołów z betonu z elementami drewna, 1 szt. stołu do gry w piłkarzyki, 5 szt. stojaków rowerowych ze stali nierdzewnej. Wykonawcą tej części  zadania jest również ZGK w Przecławiu. Koszt realizacji to: 116 850,00 zł brutto.

Część 3 „Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu przy ul. Zielonej - strefa streetworkout” obejmuje wykonanie nawierzchni bezpiecznej wokół urządzenia streetworkout w kształcie prostokąta oraz montaż małej architektury. Wykonawcą jest firma FIT PARK Sp. z o.o. z Torunia. Koszt realizacji to: 109 839,00 zł.

Mamy nadzieję, że realizacja zadania przyczyni się do aktywizacji lokalnej społeczności w tak ważnych aspektach jak zdrowie czy kultura fizyczna, aby każdy mieszkaniec znalazł miejsce, gdzie będzie mógł zadbać o swoją kondycję fizyczną. Z infrastruktury będzie można korzystać całymi rodzinami i aktywnie spędzać czas. 

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 211 

Galeria zdjęć:


  • Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu – etap IIIPytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Tłumacz Migowy

Dodatek węglowy

Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Solidarni z Ukrainą

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych
Projekty POPC

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu