^
Jesteś tutaj: Strona główna / Dofinansowanie ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych na drogi w gminie Przecław

Dofinansowanie ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych na drogi w gminie Przecław

Data powstania: 2020-05-19 13:35
Data modyfikacji: 2020-05-19 13:36

 

Decyzją Zarządu Województwa Podkarpackiego Gmina Przecław otrzymała dofinansowanie w kwocie 72.000,00 zł z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.

Stosowne wnioski o dofinansowanie modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Błonie na dz. o nr. ewid. 880, 885, 886, w obrębie Łączki Brzeskie na dz. o nr. ewid. 1072, w obrębie Wylów na dz. o nr. ewid. 433, zostały złożone w lutym 2020r. Środki zostały przyznane w ostatnich dniach. Po podpisaniu umów o dofinansowanie będziemy mogli przystąpić do wyłonienia Wykonawcy w procedurze przetargowej. Planowany termin realizacji zadania to połowa 2020r.

Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Województwa Podkarpackiego zmodernizujemy  kolejne drogi dojazdowe do gruntów rolnych w gminie Przecław, które będą służyły zarówno rolnikom jak i mieszkańcom.

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 144 

Galeria zdjęć:


  • Dofinansowanie ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych na drogi w gminie Przecław
KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu