^
Jesteś tutaj: Strona główna / Informacja Burmistrza Przecławia

Informacja Burmistrza Przecławia

Data powstania: 2019-11-19 20:24
Data modyfikacji: 2019-11-19 20:24

Dziś po godzinie 14:55 dostaliśmy komunikat o zakażeniu wody w całym wodociągu w Gminie Przecław. Podejmujemy działania naprawcze. Od wczesnych godzin porannych, trwa płukanie sieci wodociągowej, które zakończymy w godzinach nocnych i będziemy kontynuować w dniu jutrzejszym.

Sztab kryzysowy organizuje wodę butelkowaną i cysterny. Obecnie wydaliśmy już ok 17 000 litrów wody pitnej w butelkach 5 i 6 litrowych oraz kolejne dwa transporty po 3 500 tysiąca butelek są zamówione na kolejne dni (na terenie naszej Gminy znajduje się niecałe 3 000 gospodarstw domowych). Woda jest wydawana przez Druhów Strażaków z OSP, Sołtysów. Radnych, pracowników Urzędu Miejskiego i z góry dziękuję wszystkim za pomoc. Dalsze informacje na bieżąco będziemy przekazywać na stronie przecław.org, na naszych prywatnych Facebookach, poprzez Radnych, Sołtysów. Przewodniczących Osiedli, obwieszczenia drukowane na tablicach ogłoszeń, poprzez pracowników MOPS oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Wszystkie szkoły i przedszkola w Gminie Przecław pracują normalnie z zastosowaniem procedur ostrożnościowych zalecanych przez Sanepid.

Dyżur pełniony jest w UM w Przecławiu do godziny 22 w nocy.

Burmistrz 

Renata Siembab

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 412


 

Pliki do pobrania:KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu