^
Jesteś tutaj: Strona główna / Kolejne komputery dla naszych uczniów!

Kolejne komputery dla naszych uczniów!

Data powstania: 2020-06-02 13:44
Data modyfikacji: 2020-06-02 13:47

 

 

Gmina Przecław podpisała umowę o powierzenie grantu z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na kwotę 105 000 zł na zakup  laptopów dla szkół podstawowych położonych na terenie gminy w ramach projektu pn. „Zdalna Szkoła + wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: I Osi priorytetowej POPC – Powszechny dostęp do szybkiego internetu”, Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

 Dzisiaj 2 czerwca podpisana została umowa z firmą NTT Technology z siedziba w miejscowości Zakręt, ul. Trakt Brzeski 89, 05-077 Warszawa – Wesoła, której przedmiotem jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „Zdalna szkoła +”, tj. 48 szt. laptopów, 48 szt. myszy przewodowych, 48 toreb oraz oprogramowanie antywirusowe do celów edukacyjnych na 48 stanowisk. Wykonawca zobowiązał się dostarczyć zamówiony sprzęt najpóźniej do 19 czerwca, kwota na jaką opiewa umowa to 105 113,50 zł brutto. Jest to kolejna partia sprzętu komputerowego dla naszych uczniów. Wcześniej w ramach otrzymanego grantu w kwocie 70 000,00 zł zakupiono już 40 laptopów dla placówek oświatowych.

Zakupiony sprzęt przekazywany jest do szkół podstawowych na terenie naszej gminy celem realizacji zdalnego nauczania, uczniowie mogą z niego korzystać w drodze umowy użyczenia zawieranej pomiędzy dyrektorem a rodzicem bądź opiekunem ucznia.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 120 

Galeria zdjęć:


  • Kolejne komputery dla naszych uczniów!
  • Kolejne komputery dla naszych uczniów!
  • Kolejne komputery dla naszych uczniów!Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Unia Europejska

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu