Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w powiecie mieleckim, mając na uwadze bezpieczeństwo Wasze i pracowników Urzędu Miejskiego w Przecławiu, prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:
- Po wejściu do budynku Urzędu obowiązkowo należy zdezynfekować ręce (dozownik z płynem dezynfekującym znajduje się w holu).
- Interesanci załatwiający sprawy w Urzędzie muszą mieć zasłonięty nos i usta ( z wyłączeniem osób, którym stan zdrowia na to nie pozwala).
- Interesanci załatwiający sprawę w Urzędzie wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia w punktach obsługi.
- Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.
- W przypadku oczekiwania na wejście do pokoju lub do budynku Urzędu, należy zachować bezpieczną odległość tj. co najmniej 1,5 m.
- Zaleca się załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.
- Pisma, wnioski i podania zaleca się składać drogą elektroniczną na adres: urzadmiejski@przeclaw.org lub za pomocą poczty elektronicznej e-PUAP.
Prosimy o sumienne przestrzeganie wprowadzonych zasad bezpieczeństwa dotyczących przebywania w budynku Urzędu.
Dziękujemy za odpowiedzialne postępowanie.

Galeria zdjęć: