^
Jesteś tutaj: Strona główna / KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.

KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.

Data powstania: 2019-10-08 10:55
Data modyfikacji: 2019-10-08 10:57

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu otrzymał wyniki z badania wody na obecność bakterii coli której obecność stwierdzono w szkole podstawowej w Łączkach Brzeskich. Badanie dało wynik ujemny czyli woda jest wolna od bakterii coli. Wyniki badań niezwłocznie zostały przesłane do PSSE w Mielcu. Zgodnie z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora w Mielcu z dnia 8 października 2019r. jakość wody odpowiada obowiązującym wymaganiom.

"Na podstawie analizy sprawozdań z badań próbek wody, pobranych w dniu 4 października 2019 r. na stacji uzdatniania wody oraz w stałych punktach monitoringowych, dotyczących parametrów mikrobiologicznych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu informuje, że JAKOŚĆ WODY ODPOWIADA OBOWIĄZUJĄCYM WYMAGANIOM rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. poz. 2294).

Niniejszy komunikat zmienia komunikat z dnia 25.09.2019 r. w sprawie warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu sieciowego Tuszyma dla miejscowości Łączki Brzeskie."

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 710 

Galeria zdjęć:


  • KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.
  • KOMUNIKAT SKIEROWANY DO KONSUMENTÓW WODY Z WODOCIĄGU SIECIOWEGO TUSZYMA DLA MIEJSCOWOŚCI ŁĄCZKI BRZESKIE.Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Solidarni z Ukrainą

Goniec Przecławski


Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych
Projekty POPC

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu