^
Jesteś tutaj: Strona główna / List Burmistrza Ryszarda Wolanina do mieszkańców Gminy Przecław

List Burmistrza Ryszarda Wolanina do mieszkańców Gminy Przecław

Data powstania: 2018-11-15 14:47
Data modyfikacji: 2018-11-15 14:51

Szanowni Mieszkańcy Gminy Przecław!

Szanowni Państwo. Dzisiaj, kiedy kończę szóstą i zarazem swoją ostatnią kadencję Burmistrza Przecławia pragnę podziękować za wsparcie moich działań na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego i rozwoju Naszej Pięknej Gminy. Państwa wsparcie i życzliwość, z jaką spotykałem się, na co dzień przez wszystkie lata mojej pracy była mi bardzo potrzebna a wręcz niezbędna zarówno w trudnych jak i radosnych chwilach. Uważam, że nie zmarnowałem tych wszystkich lat i że z dumą i satysfakcją mogę powiedzieć, że zostawiam dziś gminę piękną i nowoczesną.

Ten 24 letni czas, kiedy pełniłem funkcję Gospodarza gminy (w sumie 33 jakie przepracowałem w Urzędzie Miejskim w Przecławiu), który spędziliśmy razem był niezwykle pracowity, a przez to owocny w wiele inwestycji, przedsięwzięć oraz budowanie nowoczesnego wizerunku Gminy Przecław. Jest ona dziś rozpoznawalna na Podkarpaciu i w całej Polsce a nawet i za granicą. Jest gminą przyjazną swoim mieszkańcom, otwarta dla rolników, przedsiębiorców i turystów oraz na ciągle powiększające się grono osób i organizacji, które działają na rzecz mieszkańców i na rzecz gminy.

Dziękuję za wspólną pracę moim współpracownikom, radnym, sołtysom, dyrektorom oraz pracownikom jednostek organizacyjnych gminy, organizacjom pozarządowym i wszystkim tym, którzy pragnęli aktywnie i skutecznie zmieniać rzeczywistość.  Dzięki Waszej niezachwianej i oddanej współpracy mogliśmy wspólnie realizować wiele odważnych planów, wykorzystując istniejące realia i możliwości.

Odchodząc wierzę głęboko, że dobrze i godnie wypełniłem swoją misję będąc gospodarzem gminy. Jeszcze raz wszystkim Państwu za wszystkie te lata współpracy Serdecznie Dziękuję.

Z wyrazami szacunku

Ryszard Wolanin – Wójt Gminy Przecław w latach 1994-2009 / Burmistrz w latach 2010-2018

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 1317 

Galeria zdjęć:


  • List Burmistrza Ryszarda Wolanina do mieszkańców Gminy PrzecławPytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Unia Europejska

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu