^
Jesteś tutaj: Strona główna / Maturzystom życzymy powodzenia!!!

Maturzystom życzymy powodzenia!!!

Data powstania: 2019-05-06 11:29
Data modyfikacji: 2019-05-06 11:31

Dopiero w piątek, 26 kwietnia br. pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów a już dzisiaj od rana wychowankowie LO w Przecławiu przystąpili do matury.  Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dla maturzystów Pani Dyrektor, Elżbieta Bała żegnała uczniów klasy 3LO, przypominając im, że to właśnie teraz nadchodzi czas ich decyzji, wyborów, ale też spełniania marzeń. "Co przyniesie przyszłość? Pewnie walkę o wymarzony indeks, upragnioną pracę, stworzenie własnego miejsca na ziemi. Życzę więc Wam mądrze wytyczonych celów. Z jednej strony na miarę Waszych możliwości, z drugiej -o krok dalej. Nie bójcie się marzeń. One dodają sił, motywują do działania, zachęcają do przekraczania własnych ograniczeń. Głęboko wierzę, że moim uczniom się to się uda- mówiła miedzy innymi Pani Dyrektor. Wychowawczyni, p. Aleksandra Wolak, życząc wszystkim swoim wychowankom sukcesów i zdanej matury, zachęcała do pamiętania o swojej szkole i nauczycielach. W spotkaniu uczestniczyła także Burmistrz Przecławia, Pani Renata Siembab, która przybliżyła młodym ludziom perspektywy ich rozwoju i możliwości pracy. Zastępca Burmistrz Przecławia, Pan Grzegorz Skrzypek, a także nauczyciele LO i Rodzice mieli również okazję wysłuchać słów podziękowania, które w imieniu swoich kolegów i koleżanek skierowała do nauczycieli i Rodziców Wiktoria Wesołowska.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy w dniu dzisiejszym tj. 6 maja ruszyły matury. Na początek egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jeszcze raz życzymy naszym maturzystom świetnych wyników na egzaminie jak również dobrych wyborów życiowych. Powodzenia i trzymamy kciuki!

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia nauki w LO: https://www.facebook.com/zsprzeclaw.g/photos/pcb.2411127272253941/2411049805595021/?type=3&theater

 
Autor: 1 Redaktor
 
Ilość wyświetleń: 322
KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu