^
Jesteś tutaj: Strona główna / Nowy radiowóz zasilił posterunek policji w Przecławiu

Nowy radiowóz zasilił posterunek policji w Przecławiu

Data powstania: 2020-12-21 15:39
Data modyfikacji: 2020-12-21 15:40

Policjanci z Posterunku Policji w Przecławiu wzbogacili się o kolejny radiowóz. Dziś tj. 21.12.2020 r. miało miejsce jego uroczyste poświęcenie przez księdza proboszcza Stanisława Kudlik z Przecławia. W wydarzeniu udział wzięli Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu  podinspektor Jacek Juwa, Burmistrz Przecławia Renata Siembab, Zastępca Burmistrza Przecławia Grzegorz Skrzypek, Przewodniczący Osiedla Zbigniew Skrzypek oraz Kierownik Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorz Marucha  wraz z pracownikami.

Nowy pojazd został pozyskany dzięki wparciu ze środków Gminy Przecław w wysokości 25 000 zł. Zakupiony samochód to Kia Ceed. Jest to radiowóz oznakowany służący do typowej pracy patrolowej na drodze. Wspierając w ten sposób funkcjonariuszy, Burmistrz Przecławia wyraziła wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją. Samochód z pewnością poprawi warunki służby funkcjonariuszy. Przełoży się to także na wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

 
Autor: Piecuch Sabina
 
Ilość wyświetleń: 375 

Galeria zdjęć:


 • Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Burmistrz Przecławia Renata Siembab, proboszcz Stanisław Kudlik, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinspektor Jacek Juwa, Kierownik Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorz Marucha stoją obok nowego samochodu.
 • Kierownik Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorz Marucha, Zastępca Burmistrza Przecławia Grzegorz Skrzypek, Przewodniczący Osiedla Zbigniew Skrzypek oraz policjant z posterunku w Przecławiu stoją obok nowego samochodu.
 • Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Burmistrz Przecławia Renata Siembab, proboszcz Stanisław Kudlik, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinspektor Jacek Juwa, Kierownik Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorz Marucha stoją obok nowego samochodu.
 • Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos wraz z Burmistrzem Przecławia Renatą Siembab, Przewodniczącym Osiedla Zbigniewem Skrzypkiem, Kierownikiem Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorzem Maruchą podziwiają wnętrze nowego samochodu.
 • Burmistrz Przecławia siedząca w nowym samochodzie policyjnym.
 • Zastępca Burmistrza Grzegorz Skrzypek ogląda wnętrze nowego samochodu.
 • Poświęcenie pojazdu przez proboszcza ks. Stanisława Kudlika.Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu