^
Jesteś tutaj: Strona główna / Opóźnienia w doręczaniu informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Opóźnienia w doręczaniu informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Data powstania: 2020-03-23 13:07
Data modyfikacji: 2020-03-23 13:07

Szanowni Mieszkańcy!

Urząd Miejski w Przecławiu informuje, że w związku z ogłoszonym i trwającym stanem epidemii, gońcy urzędu nie doręczają regularnie adresowanej do Państwa korespondencji. W związku w powyższym właściciele nieruchomości z części miejscowości z terenu naszej Gminy mogą otrzymać informację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi po terminie płatności I raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, tj. po 31.03.2020 r. Decyzją Burmistrza Przecławia w przypadku braku terminowej wpłaty I raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za 2020 r. upomnienia nie będą wysyłane.

Jednocześnie ponownie przypominamy, że wysokość opłat wynika ze składanych przez Państwa deklaracji, a numery indywidualnych rachunków bankowych do dokonywania wpłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi nie uległy zmianie. Płatności nie muszą być dokonywane bezpośrednio z numerów rachunków bankowych właścicieli nieruchomości –wykonać je mogą osoby trzecie (np. członkowie rodziny). Ważne jest natomiast by podać właściwy numer indywidualnego rachunku bankowego oraz dane właściciela nieruchomości i adres nieruchomości, za którą uiszczana jest opłata.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Finansowo –Podatkowym pod nr tel.: 17 227 67 43 i 17 227 67 50.

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 975Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Budżet Obywatelski

Spis rolny 2020

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu