^
Jesteś tutaj: Strona główna / Opóźnienia w doręczaniu informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Opóźnienia w doręczaniu informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Data powstania: 2020-03-23 13:07
Data modyfikacji: 2020-03-23 13:07

Szanowni Mieszkańcy!

Urząd Miejski w Przecławiu informuje, że w związku z ogłoszonym i trwającym stanem epidemii, gońcy urzędu nie doręczają regularnie adresowanej do Państwa korespondencji. W związku w powyższym właściciele nieruchomości z części miejscowości z terenu naszej Gminy mogą otrzymać informację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi po terminie płatności I raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, tj. po 31.03.2020 r. Decyzją Burmistrza Przecławia w przypadku braku terminowej wpłaty I raty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za 2020 r. upomnienia nie będą wysyłane.

Jednocześnie ponownie przypominamy, że wysokość opłat wynika ze składanych przez Państwa deklaracji, a numery indywidualnych rachunków bankowych do dokonywania wpłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi nie uległy zmianie. Płatności nie muszą być dokonywane bezpośrednio z numerów rachunków bankowych właścicieli nieruchomości –wykonać je mogą osoby trzecie (np. członkowie rodziny). Ważne jest natomiast by podać właściwy numer indywidualnego rachunku bankowego oraz dane właściciela nieruchomości i adres nieruchomości, za którą uiszczana jest opłata.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Finansowo –Podatkowym pod nr tel.: 17 227 67 43 i 17 227 67 50.

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 915Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Unia Europejska

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu