Urząd Miejski w Przecławiu

Otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Wojciecha Kaszuba i Adama „GODI” Godlewskiego
 • Start|
 • Otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Wojciecha Kaszuba i Adama „GODI” Godlewskiego

Otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Wojciecha Kaszuba i Adama „GODI” Godlewskiego

  Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Wojciecha Kaszuba i Adama „GODI” Godlewskiego z Lublina, 28 października o godzinie 17:00. Podczas wernisażu odbędzie się także promocja tomiku wierszy Anny Kaszub pt. „IMPROMPTU”.

  Kilka słów o naszych ARTYSTACH:

  Wojciech Kaszub ukończył studia plastyczne na UMCS w Lublinie. Od dwudziestu trzech lat jest nauczycielem plastyki. Jego obrazy możemy spotkać m.in. w kościołach, a piękne murale zdobią przestrzeń naszej Gminy i nie tylko. Jest współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "RĘDZINY" . Swoją pasję patriotyczno – społeczną dokumentuje w obrazach, działalności Stowarzyszenia, a także w Jednostce Strzeleckiej 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu, której jest członkiem.

  Adam „GODI” Godlewski urodzony w 1975 roku. Absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Miłośnik Sztuk Pięknych, przyrody i architektury zabytkowej. Od siedmiu lat pracuje w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Lublinie na stanowisku instruktora terapii zajęciowej – prowadzi rehabilitację osób z niepełnosprawnością psychiczną. W wolnej chwili podróżuje i zwiedza obiekty architektoniczne – zamki, pałace m.in. na terenie Polski oraz wykonuje na zamówienie prace artystyczne różnymi technikami. Ulubioną techniką malarską Adama Godlewskiego jest sucha pastel.

  Anna Kaszub – nauczyciel muzyki i plastyki. Prowadziła m.in. Chór „Melodia” w Mielcu oraz Chór przy parafii WNMP w Przecławiu. Jest członkiem Mieleckiej Grupy Literackiej „SŁOWO” i Jednostki Strzeleckiej 2093 im. Gen. Broni Władysława Sikorskiego w Mielcu. Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "RĘDZINY", którego także jest członkiem,  rozbudza i wspiera inicjatywę Anny Kaszub na rzecz rozwoju społeczno – kulturalnego. Dzięki prowadzonej przez Stowarzyszenie „Rędziny” działalności wydawniczej została wydana książka pt. ”IMPROMPTU” z Jej poezją.

  Partnerzy wydarzenia:
  Hej Mielec
  Korso Mieleckie


  Galeria zdjęć:

  • Otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Wojciecha Kaszuba i Adama GODI Godlewskiego  Dodatek węglowy

  Deklaracja dostępności

  Kontakt z urzędem

  Urząd Miejski w Przecławiu

  ul. Kilińskiego 7

  39-320 Przecław


   Skrytki ePUAP:

  /umprzeclaw/skrytka

  /umprzeclaw/SkrytkaESP


  Tel.: 17 58 13 119
  Fax: 17 58 13 116

  Solidarni z Ukrainą

  Goniec Przecławski

  Unia Europejska

  Gmina Przecław

  Patronat Burmistrza
  Obsługa osób niepełnosprawnych
  Odnawialne Źródła Energii
  FUNDUSZ SOŁECKI
  Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
  Fundusz Dróg Samorządowych
  Program Czyste Powietrze