^
Jesteś tutaj: Strona główna / Partycypacja w planowaniu

Partycypacja w planowaniu

Data powstania: 2020-04-06 12:42
Data modyfikacji: 2020-04-06 12:43

W związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania dotyczącego zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w Przecławiu,  rozpoczęliśmy prace ukierunkowane ma szerokie konsultacje społeczne. W ramach realizowanego projektu pod nazwą "Partycypacja w planowaniu"chcemy włączać mieszkańców w proces planowania przestrzennego, a także w kształtowanie przestrzeni z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Szczególnie istotne  jest realizowanie stałego dialogu z mieszkańcami w zakresie zagospodarowania przestrzeni, a spotkania są  narzędziem  partycypacji  społecznej, dającej możliwość zapoznania się z potrzebami różnych grup społecznych, znajdujących się na terenie Przecławia. W spotkaniach będą uczestniczyć eksperci, którzy będą służyć swoją wiedzą w zakresie planowania przestrzennego.

Ze względu na obecną dynamiczną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, nie są znane terminy spotkań. Na naszej stronie internetowej będą pojawiać się informacje o prowadzonych konsultacjach oraz terminach spotkań.

Projekt realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Oś II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji. Działanie 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego.

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 367


 

Pliki do pobrania:


Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu