^
Jesteś tutaj: Strona główna / REKRUTACJA KSAP

REKRUTACJA KSAP

Data powstania: 2020-08-06 10:01
Data modyfikacji: 2020-08-06 10:01

Szanowni Pastwo, Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego informuje o rekrutacji prowadzonej przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP) podległa Prezesowi Rady Ministrów przygotowuje młodych ludzi do pracy w administracji publicznej. Kształcenie w KSAP jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas studiów wyższych. W tym celu wyposaża słuchaczy w specjalistyczną wiedzę, kształtuje postawę służby społeczeństwu oraz rozwija zdolności menedżerskie. Dyplom Krajowej Szkoły umożliwia uzyskanie statusu urzędnika służby cywilnej. 

KSAP zaprasza wszystkich młodych ludzi zarówno z doświadczeniem w administracji  jak i bezpośrednio po studiach magisterskich (jednolitych oraz drugiego stopnia).  

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju oraz na związane z nią przenoszenie obron prac magisterskich na wrzesień, Dyrekcja Krajowej Szkoły podjęła decyzję o możliwości warunkowego dopuszczenia do postępowania rekrutacyjnego do KSAP tych osób, którym termin obrony pracy magisterskiej został wyznaczony nie później niż termin zakończenia drugiego etapu rekrutacji (tj. nie później niż 2 października 2020 r.). 

Dokumenty będą przyjmowane od 1 czerwca do 14 sierpnia, a rozpoczęcie egzaminów zaplanowano na 28 sierpnia br.. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz programu kształcenia znajdują się na stronie KSAP: www.ksap.gov.pl

 

 

 

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 170 

Galeria zdjęć:


  • REKRUTACJA KSAP
  • REKRUTACJA KSAPPytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Spis rolny 2020

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu