Jeżeli jesteś mieszkańcem gminy Przecław w wieku 60+, pragniesz żyć w sposób twórczy i aktywny, chcesz rozwijać swoje zainteresowania, uczestniczyć w wyjazdach do kina, teatru, brać udział w wycieczkach krajoznawczych (wszystko przy zastosowaniu właściwych obostrzeń sanitarnych), a także pomóc sobie lub innym, złóż deklarację uczestnictwa w zajęciach „Klubu SENIOR+” w Przecławiu.
Istniejący od dwóch lat „Klub SENIOR+”, jako placówka wsparcia dziennego, z własną zmodernizowaną siedzibą w Przecławiu przy ul. Rynek 2 (dawna siedziba Domu Kultury) i animatorem zajęć, posiada niezbędną infrastrukturę pozwalającą na aktywne spędzanie wolnego czasu, a także angażowanie uczestników w działania samopomocowe na rzecz samych siebie oraz środowiska lokalnego.
„Klubu SENIOR +” zapewniał będzie łącznie 20-godzinną ofertę usług w wybranych dwóch dniach tygodnia, w szczególności we wtorki i piątki.
Planowany zakres usług świadczonych przez Klub Senior +” w 2021 r. to:
Uczestnictwo w zajeciach „Klubu Senior+” jest całkowicie darmowe.
Deklarację uczestnictwa w „Klubie Senior+” będzie można pobierać, wypełniać i składać bezpośrednio w siedzibie Klubu we wtorki i piątki w godzinach od 14:00 do 19:00.