^
Jesteś tutaj: Strona główna / Rolniku! Muuusisz się spisać!

Rolniku! Muuusisz się spisać!

Data powstania: 2020-10-20 13:58
Data modyfikacji: 2020-10-20 13:59

Gminne Biuro Spisowe w Przecławiu przypomina, że od 1 września do końca listopada 2020 r. trwa Powszechny Spis Rolny 2020! Realizowany jest  raz na 10 lat i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne o powierzchni 1 ha użytków rolnych i więcej, a także gospodarstwa o powierzchni poniżej 1 ha użytków rolnych prowadzące działy specjalne produkcji rolnej lub produkcję rolną.   

Podstawową metodą realizacji spisu powszechnego jest samospis internetowy – każdy rolnik może dokonać spisu we własnym domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z Internetem, za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Jeśli któreś z pytań powoduje trudność, może zadzwonić na infolinię - nr tel. 22 279 99 99.
Uzupełniającą metodą udziału w spisie jest wywiad telefoniczny (przeprowadzany przez rachmistrza telefonicznego) oraz wywiad bezpośredni (przeprowadzany przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo lub zadzwoni z otrzymanego numeru od Urzędu Statystycznego). Apelujemy o odbieranie telefonów od rachmistrzów, których numery zaczynają się od 22 279 …
Rolnicy nie posiadający w domu dostępu do Internetu mają możliwość spisania się w lokalu gminnego biura spisowego tj. w Urzędzie Miejskim w Przecławiu, ul. Kilińskiego 7, pokój nr 23 (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się).

Brak udziału w spisie rolnym może skutkować nałożeniem kary grzywny określonej w ustawie o statystyce publicznej.

 
Autor: Piecuch Sabina
 
Ilość wyświetleń: 143 

Galeria zdjęć:


  • Plakat PSR 2020 zachęcający rolników do spisania się. Krowa muczącąRolniku muuusisz się spisać. Spisz się przez internet i wygrywaj nagrody.Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu