Urząd Miejski w Przecławiu

Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.
 • Start|
 • Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

  Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

  W dniu 28 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Przecławiu odbyło się ekologiczne spotkanie pod hasłem „ Segregacja odpadów w Gminie Przecław”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I i II wraz z nauczycielami. Zajęcia przeprowadził p. Klaudiusz Krasoń pracownik Wydziału Podatków, Opłat i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Przecławiu. Uczniowie dowiedzieli się jak należy segregować śmieci i jakie mogą być konsekwencje braku takich działań dla naszego środowiska. Oprócz wiedzy teoretycznej odbył się praktyczny pokaz segregacji odpadów. Tutaj dzieci wykazały się wielkim zaangażowaniem i utrwaliły sobie zdobytą wcześniej wiedzę. Na koniec wszyscy otrzymali ulotki informujące o sposobie segregacji śmieci w naszej gminie. Spotkanie było bardzo interesujące i przebiegło w miłej atmosferze. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali prelegenta, który potrafił interesująco opowiadać o ważnych i trudnych tematach związanych z gospodarowaniem odpadami komunalnymi i ekologii.

   

  Galeria:

  https://spprzeclaw.edupage.org/album/?#gallery/975


  Dodatek węglowy

  Deklaracja dostępności

  Kontakt z urzędem

  Urząd Miejski w Przecławiu

  ul. Kilińskiego 7

  39-320 Przecław


   Skrytki ePUAP:

  /umprzeclaw/skrytka

  /umprzeclaw/SkrytkaESP


  Tel.: 17 58 13 119
  Fax: 17 58 13 116

  Solidarni z Ukrainą

  Gmina Przecław

  Patronat Burmistrza
  Obsługa osób niepełnosprawnych
  Odnawialne Źródła Energii
  FUNDUSZ SOŁECKI
  Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
  Fundusz Dróg Samorządowych
  Program Czyste Powietrze