^
Jesteś tutaj: Strona główna / Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Data powstania: 2017-05-11 12:58
Data modyfikacji: 2017-05-11 12:59

Segregacja odpadów w Gminie Przecław – spotkanie klas I i II Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay – Groele w Przecławiu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

W dniu 28 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Przecławiu odbyło się ekologiczne spotkanie pod hasłem „ Segregacja odpadów w Gminie Przecław”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I i II wraz z nauczycielami. Zajęcia przeprowadził p. Klaudiusz Krasoń pracownik Wydziału Podatków, Opłat i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Przecławiu. Uczniowie dowiedzieli się jak należy segregować śmieci i jakie mogą być konsekwencje braku takich działań dla naszego środowiska. Oprócz wiedzy teoretycznej odbył się praktyczny pokaz segregacji odpadów. Tutaj dzieci wykazały się wielkim zaangażowaniem i utrwaliły sobie zdobytą wcześniej wiedzę. Na koniec wszyscy otrzymali ulotki informujące o sposobie segregacji śmieci w naszej gminie. Spotkanie było bardzo interesujące i przebiegło w miłej atmosferze. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali prelegenta, który potrafił interesująco opowiadać o ważnych i trudnych tematach związanych z gospodarowaniem odpadami komunalnymi i ekologii.

 

Galeria:

https://spprzeclaw.edupage.org/album/?#gallery/975

 
Autor: Darłak Dariusz
 
Ilość wyświetleń: 603Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski


Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu