^
Jesteś tutaj: Strona główna / Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia

Data powstania: 2020-04-07 13:27
Data modyfikacji: 2020-04-07 13:29

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Wśród nas są ludzie wyjątkowi, ludzie, którzy stoją na pierwszej linii walki z pandemią. Pracownicy służby zdrowia: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni oraz cały personel medyczny nieustannie są na pierwszej linii frontu i podejmują ryzyko, z determinacją troszcząc się o nasze zdrowie i życie.

Dlatego chcemy wyrazić podziw i wdzięczność im wszystkim - naszym współczesnym bezimiennym bohaterom za ich trud i zaangażowanie. Składamy szczere wyrazy uznania za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka, zwłaszcza w tak trudnym momencie, w jakim się teraz znajdujemy. Dziękujemy za Wasze profesjonalne podejście do chorych i cierpiących.

Życzymy Wam i Waszym bliskim przede wszystkim zdrowia, tak bardzo dziś potrzebnego, a także wytrwałości, wiary w przyszłość i w drugiego człowieka. Niech Ci, których na co dzień spotykacie na swojej drodze, odwdzięczają się Wam życzliwością i serdecznością.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 92 

Galeria zdjęć:


  • Światowy Dzień Zdrowia
KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu