Urząd Miejski w Przecławiu

Szkoła Kodowania Online
 • Start|
 • Szkoła Kodowania Online

Szkoła Kodowania Online

  Fundacja Orange otwiera dla mieszkanek i mieszkańców Państwa Powiatu nowe możliwości rozwoju kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do „Szkoły Kodowania”, która działa w ramach projektu Orange Digital Center. Są to bezpłatne kursy programowania połączone z doradztwem zawodowym i rozwojem umiejętności społecznych.

  Program społeczny Pracownie Orange staje się częścią Orange Digital Center, co daje nowe możliwości rozwoju i poszerzania aktywności. Z tej okazji udostępniono kursy programowania w wersji online - specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek 65 powiatów w Polsce, w których założono Pracownie Orange.

  Szkoła Kodowania to bezpłatna, profesjonalna nauka programowania od podstaw dla osób w wieku 18- 35 lat, które poszukują nowej ścieżki zawodowej. Zakwalifikowanym osobom zapewni się indywidualne doradztwo zawodowe, w tym badanie poziomu kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej, które pozwoli poznać swoje mocne strony i źródła motywacji. Uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji merytorycznych, spotkań z ekspertami branży technologicznej, webinarów, networkingu i inspiracji. Partnerami projektu są Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i Centrum Kreatywności Targowa. Nabór zgłoszeń do tej edycji trwa do 15 listopada 2022, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i regulamin znajdują się na www.szkolakodowania.com. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców do aplikowania.

   


  Galeria zdjęć:

  • Szkoła Kodowania Online  Dodatek węglowy

  Deklaracja dostępności

  Kontakt z urzędem

  Urząd Miejski w Przecławiu

  ul. Kilińskiego 7

  39-320 Przecław


   Skrytki ePUAP:

  /umprzeclaw/skrytka

  /umprzeclaw/SkrytkaESP


  Tel.: 17 58 13 119
  Fax: 17 58 13 116

  Solidarni z Ukrainą

  Gmina Przecław

  Patronat Burmistrza
  Obsługa osób niepełnosprawnych
  Odnawialne Źródła Energii
  FUNDUSZ SOŁECKI
  Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
  Fundusz Dróg Samorządowych
  Program Czyste Powietrze