^
Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła Kodowania Online

Szkoła Kodowania Online

Data powstania: 2022-11-09 12:26
Data modyfikacji: 2022-11-09 12:27

Fundacja Orange otwiera dla mieszkanek i mieszkańców Państwa Powiatu nowe możliwości rozwoju kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do „Szkoły Kodowania”, która działa w ramach projektu Orange Digital Center. Są to bezpłatne kursy programowania połączone z doradztwem zawodowym i rozwojem umiejętności społecznych.

Program społeczny Pracownie Orange staje się częścią Orange Digital Center, co daje nowe możliwości rozwoju i poszerzania aktywności. Z tej okazji udostępniono kursy programowania w wersji online - specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek 65 powiatów w Polsce, w których założono Pracownie Orange.

Szkoła Kodowania to bezpłatna, profesjonalna nauka programowania od podstaw dla osób w wieku 18- 35 lat, które poszukują nowej ścieżki zawodowej. Zakwalifikowanym osobom zapewni się indywidualne doradztwo zawodowe, w tym badanie poziomu kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej, które pozwoli poznać swoje mocne strony i źródła motywacji. Uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji merytorycznych, spotkań z ekspertami branży technologicznej, webinarów, networkingu i inspiracji. Partnerami projektu są Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i Centrum Kreatywności Targowa. Nabór zgłoszeń do tej edycji trwa do 15 listopada 2022, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i regulamin znajdują się na www.szkolakodowania.com. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców do aplikowania.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 71 

Galeria zdjęć:


  • Szkoła Kodowania OnlinePytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Tłumacz Migowy

Dodatek węglowy

Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Solidarni z Ukrainą

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych
Projekty POPC

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu