^
Jesteś tutaj: Strona główna / W sobotę 2 lipca - UTRUDNIENIA W RUCHU!

W sobotę 2 lipca - UTRUDNIENIA W RUCHU!

Data powstania: 2016-06-30 13:28
Data modyfikacji: 2016-06-30 13:35

SOBOTA: Utrudnienia w ruchu - 27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z ostatnim etapem 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren Podkarpacia.

POWIAT MIELECKI:

W sobotę, 2 lipca około godziny 10.30 należy spodziewać się utrudnień w ruchu w powiecie mieleckim na trasie Padew Narodowa- Mielec - Przecław. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.

Trasa 5 etapu 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków prowadzi przez centrum miasta oraz teren czterech gmin naszego  powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław. Wyścig kolarski prowadzić będzie drogą relacji Padew Narodowa – Mielec oraz ulicami miasta Mielec: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Staszica, Al. Jana Pawła II, oraz drogą powiatową relacji Wola Mielecka – Przecław.

Około godziny 10.30 przewidywane jest wstrzymanie ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa w kierunku Mielca, kilkanaście minut później ruch zostanie wstrzymany od ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Padykuły. Wyścig kolejno poruszał będzie się przez wymienione ulice miasta, następnie biegł będzie w kierunku Przecławia przez miejscowości Wola Mielecka, Podleszany, Książnice, Kiełków, Błonie. Otwarcie ruchu nastąpi po przejechaniu fragmentów trasy przez wszystkich uczestników i służby zabezpieczające.

Utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy następujących miejscowości: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Malinie, Chorzelów, Mielec, Przecław, Tuszyma.

Policjanci zwrócą szczególną uwagę podczas zabezpieczenia mostu łączącego Mielec z Wolą Mielecką, tam funkcjonariusze spodziewają się największych utrudnień. Uczestnicy wyścigu etap rozpoczną w Tarnobrzegu, meta będzie znajdować się w Krośnie.

V etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 195 kilometrów. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać policjanci i służby porządkowe. Etap ten będzie prowadził z Tarnobrzega przez Mielec do Krosna!

Źródło: hej mielec

 
Autor: 1 Redaktor
 
Ilość wyświetleń: 978 

Galeria zdjęć:


  • W sobotę 2 lipca - UTRUDNIENIA W RUCHU!
  • W sobotę 2 lipca - UTRUDNIENIA W RUCHU!Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Tłumacz Migowy

Dodatek węglowy

Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław


 Skrytki ePUAP:

/umprzeclaw/skrytka

/umprzeclaw/SkrytkaESP


Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Solidarni z Ukrainą

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych
Projekty POPC

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu