^
Jesteś tutaj: Strona główna / Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!

Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!

Data powstania: 2022-12-20 14:07
Data modyfikacji: 2022-12-20 14:08

 

16 grudnia zakończyła się zbiórka publiczna na rzecz leczenia i rehabilitacji naszego małego mieszkańca - Filipka Biesia z Łączek Brzeskich, którą koordynowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Przecławia.

Los Filipka poruszył serca naszych Mieszkańców, którzy na różne sposoby starali się włączyć w zbiórkę na rzecz leczenia i rehabilitacji malucha. Wymieńmy tutaj chociażby festyn charytatywny „Razem dla Filipka”, kiermasze ciast, wyrobów rękodzielniczych i ozdób przy kościołach, w szkołach, przedszkolach i żłobku, koncerty, wiele różnego rodzaju licytacji, zbiórek do puszek oraz innych wydarzeń towarzyszących - wszystko po to, aby uzyskać kwotę niezbędną do podjęcia leczenia.

Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu Filipka i jego rodziców za Wasze zaangażowanie, ogromny odzew i wsparcie, za szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich, którzy zaangażowali się w wielką akcję pomocy, są to  mi.in:

 • Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy,
 • Szkoły Podstawowe, Przedszkola i Żłobek,
 • Stowarzyszenia, Kluby Sportowe i Koła Gospodyń Wiejskich,
 • Sołectwa Gminy Przecław i Osiedla Miasta Przecławia,
 • Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna,
 • Klub Senior+
 • Urząd Miejski w Przecławiu,
 • strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen broni Władysława Sikorskiego

oraz mnóstwo innych, prywatnych osób dobrej woli. Zbiórki trwały również na terenie innych gmin oraz Powiatu Mieleckiego.

„Z całego serca dziękuję wszystkim ochotnikom i wolontariuszom za organizowanie i pomoc przy kiermaszach. Nigdy nie przeszło nam przez myśl, że nasz syn zjednoczy taka Armię Aniołów, taką Armię pięknych i wrażliwych serc. Dzięki Wam szansa Filipka na normalne życie stała się realna, a nie jest tylko marzeniem. To, co dla nas robicie moi kochani przerosło nasze oczekiwania. – przekazują rodzice Filipka. -  Nie wiem czy zdołamy Wam wszystkim podziękować z osobna i poznać Was ale przyjmijcie nasze podziękowania tutaj. Nie ukrywam, że chcielibyśmy poznać każdego z tej cudownej grupy osobiście.  Zawsze będziemy pamiętać co dla nas zrobiliście i będziemy Filipkowi opowiadać jak ludzie mają wielkie serca. Serdecznie Wam KOCHANI dziękujemy”.

Dzięki Waszym wielkim sercom udało się zebrać na dzień dzisiejszy wspaniałą kwotę 156 830,31 zł. Przy czym część wpłat dokonywana jest również bezpośrednio na konto Fundacji Siepomaga.

15 stycznia 2023 r. odbędzie się w kościele parafialnym w Łączkach Brzeskich Msza św. w intencji darczyńców, na która serdecznie w imieniu jego bliskich zapraszamy.

Mamy nadzieję, że dobro, które okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą!

 

                                    

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 221 

Galeria zdjęć:


 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!
 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!
 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!
 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich ludzi dobrej woli za zaangażowanie się w zbiórkę! Niebagatelna kwota 156 830,31 zł dla Filipka!Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Tłumacz Migowy

Dodatek węglowy

Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław


 Skrytki ePUAP:

/umprzeclaw/skrytka

/umprzeclaw/SkrytkaESP


Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Solidarni z Ukrainą

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych
Projekty POPC

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu