^
Jesteś tutaj: Strona główna / Wspierajmy reprezentantów Gminy Przecław w akcji Mistrzowie Agro!

Wspierajmy reprezentantów Gminy Przecław w akcji Mistrzowie Agro!

Data powstania: 2020-10-06 08:42
Data modyfikacji: 2020-10-06 08:51

Rozpoczęła się tegoroczna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO - największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego. Organizatorami akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie. Co roku przyznawane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Sołtysi oraz Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Przecław zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku oraz Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

5 października rozpoczęło się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa, a tytuły Rolnik Roku w regionach złożonych z kilku powiatów. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do czwartku, 29 października.

Zwycięzcy z powiatów i regionów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego etapu plebiscytu, który rozpocznie się w środę, 4 listopada. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu potrwa do czwartku, 19 listopada. Laureaci z powiatów i regionów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe.

Zwycięzcy w wojewódzkim finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada i potrwa do poniedziałku, 30 listopada. Finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 i Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020. Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów Gminy Przecław w akcji Mistrzowie Agro poprzez głosowanie i upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska. Pełną informację o akcji można znaleźć pod adresem: www.nowiny24.pl/agro.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 156 

Galeria zdjęć:


  • Wspierajmy reprezentantów Gminy Przecław w akcji Mistrzowie Agro!Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu