^
Jesteś tutaj: Strona główna / Zapraszamy na XIX sesję Rady Miejskiej w Przecławiu

Zapraszamy na XIX sesję Rady Miejskiej w Przecławiu

Data powstania: 2020-06-10 10:41
Data modyfikacji: 2020-06-10 10:45

W dniu 10 czerwca 2020, godz. 11:00 odbedzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Przecławiu 

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie dopuszczenia zapłaty opłaty skarbowej stanowiącej dochód budżetu Gminy Przecław za pomocą instrumentu płatniczego.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Przecławiu, gmina Przecław.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Wylowie (cz. dz. nr 363/3 i 248/2), gmina Przecław.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Wylowie (cz. dz. nr 450), gmina Przecław.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Błoniu, gmina Przecław.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Białym Borze, gmina Przecław.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Błoniu oraz Przecławiu, gmina Przecław.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Tuszymie, gmina Przecław.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na czas nieoznaczony w trybie bezprzetargowym działki 1265/1 położonej w Tuszymie, gmina Przecław.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie, na czas nieoznaczony w trybie bezprzetargowym lokalu użytkowego w budynku komunalnym położonym w Łączkach Brzeskich, gmina Przecław.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały dotyczącej udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego na realizacje zadania inwestycyjnego polegającego na: "Budowie chodników przy drogach powiatowych w Łączkach Brzeskich, Kiełkowie, Rzemieniu i Przecławiu na terenie Gminy Przecław”.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego na realizacje zadania inwestycyjnego polegającego na: "Budowie chodników przy drodze powiatowej w Rzemieniu na terenie Gminy Przecław”.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej gminy Przecław na 2020 rok.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie pozostawienia bez rozpatrzenia petycji z dnia 23 marca 2020 r.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 258Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Unia Europejska

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Rynek w Przecławiu

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu