^
Jesteś tutaj: Strona główna / Zapraszamy na XIX sesję Rady Miejskiej w Przecławiu

Zapraszamy na XIX sesję Rady Miejskiej w Przecławiu

Data powstania: 2020-06-10 10:41
Data modyfikacji: 2020-06-10 10:45

W dniu 10 czerwca 2020, godz. 11:00 odbedzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Przecławiu 

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie dopuszczenia zapłaty opłaty skarbowej stanowiącej dochód budżetu Gminy Przecław za pomocą instrumentu płatniczego.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Przecławiu, gmina Przecław.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Wylowie (cz. dz. nr 363/3 i 248/2), gmina Przecław.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Wylowie (cz. dz. nr 450), gmina Przecław.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Błoniu, gmina Przecław.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Białym Borze, gmina Przecław.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Błoniu oraz Przecławiu, gmina Przecław.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie części nieruchomości położonych w Tuszymie, gmina Przecław.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na czas nieoznaczony w trybie bezprzetargowym działki 1265/1 położonej w Tuszymie, gmina Przecław.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie, na czas nieoznaczony w trybie bezprzetargowym lokalu użytkowego w budynku komunalnym położonym w Łączkach Brzeskich, gmina Przecław.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały dotyczącej udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego na realizacje zadania inwestycyjnego polegającego na: "Budowie chodników przy drogach powiatowych w Łączkach Brzeskich, Kiełkowie, Rzemieniu i Przecławiu na terenie Gminy Przecław”.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego na realizacje zadania inwestycyjnego polegającego na: "Budowie chodników przy drodze powiatowej w Rzemieniu na terenie Gminy Przecław”.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej gminy Przecław na 2020 rok.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie pozostawienia bez rozpatrzenia petycji z dnia 23 marca 2020 r.

 

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 315Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Spis rolny 2020

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Goniec Przecławski

Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
Projekt PSeAP
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu