^
Jesteś tutaj: Strona główna / Zimowe utrzymanie dróg gminnych

Zimowe utrzymanie dróg gminnych

Data powstania: 2021-02-11 10:18
Data modyfikacji: 2021-02-11 10:59

Formularz:


Osoba: Bartłomiej

Temat: Zimwe utrzymanie dróg gminnych

Pytanie: Jako mieszkaniec Białego Boru / Poręby chciałbym zapytać się o to czy gmina podpisała umowę na odśnieżanie dróg gminnych w moim miejscu zamieszkania. Jeżeli taka umowa została podpisana proszę o informację do kogo mam zgłaszać fakt niewywiązywania się tej osoby/firmy ze swoich obowiązków. Od 7 do 9 lutego (w tym dniu piszę tego maila) nikt nie raczył odśnieżyć drogi łączącej Biały Bór z Wolą Ociecką oraz drogi na Porębach. O takim luksusie jak posypanie jej chociaż piaskiem nie śmiem nawet wspominać. Rozumiem, że droga o której piszę nie jest najbardziej uczęszczaną w gminie ale w końcu kiedyś powinna być odśnieżona.


 Odpowiedź:


W związku z Pana pytaniem informuję, że za zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Przecław, odpowiada Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Przecławiu, z siedzibą ul. Przemysłowa 10, 39-320 Przecław. W tym czasie powinien już przejechać sprzęt i odśnieżyć drogę przez Pana opisaną. W razie wystąpienia opisanej przez Pana sytuacji proszę o przekazanie niezwłocznie takiej informacji bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Przecławiu pod nr tel. 17 2276723. Będziemy takie sytuacje sprawdzać i na bieżąco interweniować. 

Powstanie ewentualnych utrudnień zimowych można zgłaszać bezpośrednio do osoby pełniącej dyżur w Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Przecławiu pod numer telefonu 17 5813104.

Ponadto informuję, że sprawę przekazano do Zakładu Gospodarki Komunalnej w celu wyjaśnienia i wprowadzenia zmian, aby temat nie odśnieżonej drogi nie powtarzał się.

 

Sporządził: Grzegorz Wilaszek

Zastępca Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rozwoju

 
Autor: Knot-Krawczyk Monika
 
Ilość wyświetleń: 257Pytanie do Burmistrza

zdjęcie burmistrza przycisk odpowiedzi na pytania burmistarz


Deklaracja dostępności

Kontakt z urzędem

Urząd Miejski w Przecławiu

ul. Kilińskiego 7

39-320 Przecław

 

Tel.: 17 58 13 119
Fax: 17 58 13 116

Koncert Noworoczny 2021

Goniec Przecławski


Unia Europejska

Gmina Przecław

Patronat Burmistrza
Obsługa osób niepełnosprawnych
Odnawialne Źródła Energii
FUNDUSZ SOŁECKI
Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
Fundusz Dróg Samorządowych

KAMERY ONLINE

Stadion Miejski w Przecławiu