Urząd Miejski w Przecławiu

Biuro rady

Biuro rady

    Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu informuje, że w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca w godzinach od 13:30 do 15:30 będzie pełnić dyżur w celu spotkań z mieszkańcami gminy Przecław. Spotkania będą odbywać się w sali obrad Urzędu Miejskiego w Przecławiu (II piętro).
     
    Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu
    Monika Skowrońska – Ziomek
     
    Adresy mailowe do Radnych Rady Miejskiej w Przecławiu:
     
    1. Monika skowrońska-Ziomek - mskowronska@przeclaw.org
    2. Paweł Furman - pfurman@przeclaw.org
    3. Stanisław Moździoch - smozdzioch@przeclaw.org
    4. Marek Kocoł - mkocol@przeclaw.org
    5. Sławomir Feląg - sfelag@przeclaw.org
    6. Zbigniew Jurek - zjurek@przeclaw.org
    7. Anna Szlachetka - aszlachetka@przeclaw.org
    8. Tadeusz Kudła - tkudla@przeclaw.org
    9. Eugeniusz Pleban - epleban@przeclaw.org
    10. Piotr Rusin - prusin@przeclaw.org
    11. Karolina Ziółkowska - kziolkowska@przeclaw.org
    12. Joanna Kwaśniowska - jkwasniowska@przeclaw.org
    13. Karol Białek - kbialek@przeclaw.org
    14. Andrzej Wójcik - awojcik@przeclaw.org
    15. Stanisław Leski - sleski@przeclaw.org

    Dodatek węglowy

    Deklaracja dostępności

    Kontakt z urzędem

    Urząd Miejski w Przecławiu

    ul. Kilińskiego 7

    39-320 Przecław


     Skrytki ePUAP:

    /umprzeclaw/skrytka

    /umprzeclaw/SkrytkaESP


    Tel.: 17 58 13 119
    Fax: 17 58 13 116

    Solidarni z Ukrainą

    Gmina Przecław

    Patronat Burmistrza
    Obsługa osób niepełnosprawnych
    Odnawialne Źródła Energii
    FUNDUSZ SOŁECKI
    Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław
    Fundusz Dróg Samorządowych
    Program Czyste Powietrze